Chilli Salon – erotické masáže Praha, je tím nejlepším místem pro uvolnění . . . s kapkou peprnosti!

Chilli Salon – erotické masáže Praha, je tím nejlepším místem pro uvolnění . . . s kapkou peprnosti!

Nově otevřený Chilli salon – erotické masáže v centru Prahy (Thámova 396/1, Praha 8 – Karlín) vás prostřednictvím krásných a profesionálních masérek lehce přenese mimo realitu všedního dne. Ruce zkušených masérek ve vás probudí všechny vaše smysly, rozproudí krev, zrychlí tep a naplní novou energií. „Těžce budete v Praze hledat lepší místo pro relax – v kombinaci se smyslnou erotickou masáží od sexy masérek“ – tak svou návštěvu hodnotí Adults in Prague – nezávislý průvodce noční Prahou, který Chilli Salon řadí na špičku mezi erotickými masážemi v Praze.

Chilli Salon – nabízí svým návštěvníkům krásné, útulné prostředí a přátelskou atmosféru s velkými možnostmi relaxace – to vše pár metrů od stanice metra B – Křižíkova. Od erotických celotělových masáží, přes body to body masáž až po 30 min. intenzivní masáž penisu. K tomu nesmí chybět pro klienty něco peprnějšího navíc, jako je footjob, BDSM masáž, masáž prostaty či flirt dance. Na své si také příjdou páry, na které se specializují a Ti si mohou k tomuto nevšednímu společnému prožitku zvolit, zda se chtějí svěřit do rukou masérky či maséra. Nesmíme zapomínat ani na ženy samotné, na které jsou připraveni naši neodolatelní a empatičtí maséři. To vše a něco navíc se dozvíte na www.chillisalon.cz/masaze.

Z prvopočátku, když jsme se o vzniku nového erotického salonu dozvěděli, jsme jej vnímali jako „další erotický masážní salon“, kterých za posledních let vzniklo v Praze jako hub po dešti. To byl ale omyl. Pocit výjimečnosti, přirozeně krásné profesionální masérky, přátelská atmosféra a pocit naprosté diskrétnosti, na kterém si podnik zakládá, cítíte již při vstupu za „zelené dveře“ tohoto erotického masážního salonu! Zde masérky nejsou zároveň recepčními, uklízečkami, ochrankou či společnicemi, jak je tomu u většiny erotických masážních salonů, ale jsou skutečnými profesionálkami, které se postarají o zasloužený odpočinek vašeho těla i mysli … s kapkou peprnosti. – tak hodnotí fungování erotického salonu majitel Adults in Prague.

Další výjimečností Salonu Chilli jsou prostory, které jsou navrženy tak, aby spodní část salonu, kde se nachází lobby bar a krb bylo možné využít k pronájmu na rozlučky se svobodou, narozeniny, business jednání či školení. Více informaci na www.chillisalon.cz/kontakt.

Written by T. Matteo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *